کلینیک دامپزشکی پاسداران
کلینیک دامپزشکی پاسداران
دسامبر 16, 2020
کلینیک دامپزشکی تخصصی
کلینیک دامپزشکی تخصصی
دسامبر 27, 2020
نمایش همه
کلینیک دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی دکتر امین در سال 1394 با پشتوانه تجربیات قبلی مدیریت و پرسنل کلینیک دامپزشکی و باهدف ارایه مشاوره و خدمات تخصصی کلینیک دامپزشکی با کیفیت برتر به صاحبان وعلاقمندان به حیوانات خانگی توسط دکتر منصور طاهری تاسیس گردید.

ما در کلینیک دامپزشکی دکتر امین مفتخریم که برای اولین بار در ایران و هم گام با کشورهای پیشرفته دنیا، کلینیک تخصصی دامپزشکی دکتر امین را با تمرکز بر روانشناسی و رفتاردرمانی، تعلیم و تربیت، رفع ناهنجاری های رفتاری تاسیس نموده ایم که در نهایت به هم زیستی سالم و کارآمد انسان و حیوان خانگی می انجامد. در این کلینیک دامپزشکی اصل بر رعایت حقوق حیوانات است و متعهدانه بر آن هستیم تا بر پایه علم دامپزشکی و به صورت اصولی به پیشگیری و درمان بیماری های حیوانات خانگی اقدام نماییم و درد این مخلوقات را درد خود دانسته و بر اساس این تفکر قدم در راه احداث کلینیک دامپزشکی تخصص نهاده ایم.

خدمات کلینیک دامپزشکی

 • چکاپ
 • واکسیناسیون حیوانات
 • کاشت میکروچیپ
 • صدور شناسنامه
 • درمان انگل
 • صدور شناسنامه بهداشتی
 • صدور گواهی سلامت
 • جرم گیری دندان
 • فیزیوتراپی
 • عمل جراحی
 • آزمایش خون
 • پت شاپ
 • پانسیون درمانی

اهداف کلینیک دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی ما عنوان یک مرکز مراقبت های بهداشتی دامپزشکی با خدمات کامل واقع در منطقه در دسترس و کلینیک خانواده حیوانات خانگی طیف گسترده ای از خدمات بهداشتی را برای حیوان خانگی شما ارائه می دهد. برای بهترین خدمات کلینیک دامپزشکی نیاوران در زیر لیست مختصری از خدمات دامپزشکی ارائه شده است و برای اطلاعات بیشتر از وب‌ سایت کامل ما دیدن کنید یا تا یک قرار ملاقات تعیین کنید که شامل سلامتی و مراقبت های پزشکی و معاینات جامع سلامتی نامیده می‌شود ، تخصص پزشکی است که به پیشگیری، کنترل، تشخیص و درمان بیماری‌ های مؤثر بر سلامت حیوانات اهلی و وحشی و پیشگیری از انتقال بیماری‌های حیوانی به مردم می‌پردازد و دامپزشکان با نظارت و حفظ سلامت حیوانات تولید کننده غذا، تامین غذای ایمن را برای مردم تضمین می کنند.

در کلینیک دامپزشکی استفاده عاقلانه از داروهای ضد میکروبی صرف نظر از نوع بیمار شما بسیار مهم است و استفاده مناسب از ضد میکروبی اثربخشی درمانی را بهینه می کند، موفقیت درمان را افزایش می دهد و مقاومت در برابر ضد میکروبی ها را به حداقل می رساند که کلینیک دامپزشکی مقاومت ضد میکروبی سلامت و رفاه حیوانات، تولید غذا و سلامت عمومی را تهدید می کند و می تواند بر نتایج تحقیقات زیست پزشکی تأثیر بگذارد. دامپزشکان کلینیک دامپزشکی نقش منحصر به فرد و مهمی در کمک به محافظت از اثر ضد میکروبی دارند و از دامپزشکان در این نقش با مواد آموزشی و خط مشی هایی حمایت می کند که اصول نظارت بر آنتی بیوتیک و استفاده عاقلانه را مشخص می کند.

دستورالعمل کلینیک دامپزشکی

قبل از اجرایی شدن دستورالعمل کلینیک دامپزشکی آنتی بیوتیک ‌های مهم پزشکی می‌توانست برای اهداف تولیدی مانند ارتقای رشد و کارایی خوراک به حیوانات خوراکی داده شود و افزودن نظارت کلینیک دامپزشکی بر استفاده از آنتی بیوتیک های مهم پزشکی در حیوانات خوراکی تضمین می کند که این دارو های ضد میکروبی ها تنها در مواقعی که از نظر پزشکی برای محافظت از سلامت حیوان ضروری است استفاده می شوند. علاوه بر مبارزه با مقاومت ضد میکروبی، دستورالعمل کلینیک دامپزشکی روندی را برای حامیان داروهای حیوانی برای تغییر داوطلبانه وضعیت بازاریابی تایید شده برخی داروهای ضد میکروبی مهم پزشکی از بدون نسخه مرخص می کند و این داروها فقط می توانند در حیوانات تحت نظارت دامپزشک مجاز استفاده شوند، حتی اگر حیوانات برای تولید غذا در نظر گرفته نشده باشند.

عملکرد کلینیک دامپزشکی

در کلینیک دامپزشکی ما این منابع می توانند به شما کمک کنند اهمیت استفاده عاقلانه از ضد میکروبی را با مشتریان و جامعه خود در میان بگذارید. پوسترها و بروشورها اطلاعات واضح و مختصری را در اختیار مشتریان قرار می دهند و سایر مطالب به گفتگوهای عمیق تر کمک می کند و منابع برای تیم دامپزشکی ما شامل چک لیست دامپزشکی برای نظارت بر آنتی بیوتیک، سرپرستی آنتی بیوتیک کلینیک دامپزشکی، پاتوژن های مقاوم به آنتی بیوتیک موثر بر سلامت حیوانات و غیره از عملکردهای مهم کلینیک دامپزشکی است. البته در کلینیک دامپزشکی، دامپزشکان از تخصص و صلاحدید حرفه ای در تصمیم گیری های بالینی بر اساس عوامل منحصر به فرد برای هر بیمار، مشتری یا دامپزشکی استفاده می کنند و منابع زیر نباید به عنوان ایجاد استانداردهای مراقبت تفسیر شوند که تغییرات ممکن است بر اساس عوامل منحصر به فرد بیمار، مشتری یا دامپزشکی تضمین کند.

عملکرد کلینیک دامپزشکی ما در مراقبت های فوق العاده است و ما می دانیم که بردن حیوان خانگی به کلینیک دامپزشکی گاهی اوقات می تواند برای شما و حیوان خانگی تان کار دشواری باشد که کارکنان ما 100٪ متعهد هستند که به شما و حیوان خانگی شما در این فرآیند کمک کنند زیرا با وجود دستگاه های پیشرفته در تکنولوژی در کلینیک دامپزشکی ما در صدر آخرین پیشرفت های فناوری کلینیک دامپزشکی قرار دارد. البته در کلینیک دامپزشکی ما آموزش مشتریان نیز بر عهده ما است و تیم ما متعهد است به مشتریان خود آموزش دهد که چگونه حیوانات خانگی خود را در طول سال با تغذیه خوب و ورزش سالم نگه دارند و در بسیاری از رویدادهای اجتماعی در طول سال شرکت می کنیم و همچنین با پناهگاه ها و بازرگانان محلی همکاری می کنیم تا هر کجا که می توانیم کمک کنیم.

مهارت استثنایی کلینیک دامپزشکی

ما در کلینیک دامپزشکی خود بهترین مراقبت ها را با استفاده از جدیدترین روش ها و در عین حال حفظ حس شفقت ارائه می دهیم و ما بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید تصمیمات آگاهانه ای برای حیوان خانگی خود بگیرید زیرا دامپزشک دارای مجوز و با تجربه است و از دامپزشکان برتر استفاده می شود زیرا عاشق کاری است که کلینیک دامپزشکی و تیم ما ارائه می دهند. ما با ارائه دسترسی نامحدود به مراقبت های کلینیک دامپزشکی ثابت می کنیم که حیوانات خانگی خانواده هستند و مراقبت های دامپزشکی پیشگیرانه برای کمک به حیوانات خانگی برای داشتن بهترین زندگی ضروری است و بر این باوریم که هر والدین حیوان خانگی باید بتوانند مراقبت هایی را که حیوان خانگی خود نیاز دارد برای جلوگیری از بیماری هایی که به راحتی قابل پیشگیری است، ارائه دهند.

برنامه های سلامتی کلینیک دامپزشکی واقعاً مقرون به صرفه و برنامه های سالانه جامع هستند که واکسیناسیون های معمول حیوان خانگی و مراقبت از بیماری های جزئی را پوشش می دهند و طرح‌های ما پرداخت‌های ماهانه کم را ارائه می‌دهند که به شما کمک می‌کند بودجه و سلامت حیوان خانگی خود را مدیریت کنید تا به خدمات پزشکی اجتماعی در کلینیک دامپزشکی ماموریت این سرویس ارائه مراقبت های دامپزشکی با کیفیت بالا و دلسوزانه به عنوان ارائه دهنده مراقبت های اولیه حیوان خانگی شما از زمانی که حیوان خانگی شما به خانواده شما می پیوندد در تمام مراحل زندگی است و همچنین جامعه پزشکی بر مراقبت از سلامتی و پیشگیری یا مدیریت بیماری تمرکز دارد که ما بر واکسیناسیون مناسب، کنترل انگل، تغذیه مناسب و ابزارهای رفتاری برای تقویت و حفظ پیوند انسان و حیوان تاکید می کنیم.

درباره ما

کلینیک دامپزشکی از این نظر منحصر به فرد است که بخشی از بزرگترین بیمارستان آموزشی دامپزشکی در کشور است و ما به خود می بالیم که آموزش عالی به صاحبان حیوانات خانگی ارائه می دهیم و در عین حال آن ها را در روند آموزشی دانشجویان دامپزشکی خود درگیر می کنیم و این سطح برتری در مراقبت از حیوان خانگی شما منعکس خواهد شد که در حالی که ما بر سلامتی و پیشگیری از بیماری تمرکز می کنیم، اگر حیوان خانگی شما مشکل پیچیده تری دارد یا یک بحران سلامتی دارد، می توانید برای در دسترس قرار دادن همه متخصصان بیمارستان روی ما حساب کنید.

همچنین در کلینیک دامپزشکی ما خدمات اورژانسی و مراقبت های ویژه 24 ساعته و 365 روز در سال در دسترس هستند و خدمات پزشکی جامعه یک عمل مراقبت های اولیه است و اگر به کار گسترده نیاز باشد، ممکن است یک روز بعد ویزیت بعدی لازم باشد و اگر قصد شما ارجاع به کلینیک دامپزشکی برای مراقبت های تخصصی است، لطفاً مستقیماً با کلینیک دامپزشکی تماس بگیرید که مرکز مراقبت های اولیه ما همان رابطه ارجاع با خدمات تخصصی را دارد که دامپزشک مراقبت های اولیه محلی شما است که هدف اقدامات مراقبت های اولیه کلینیک دامپزشکی، ارائه مراقبت های مادام العمر به بیماران است. این به معنای بازدیدهای متعدد پیگیری برای برخی شرایط است، بنابراین توصیه می کنیم با کلینیک دامپزشکی که از نظر برای شما مناسب است تماس بگیرید تا بهترین دسترسی را برای مراقبت های پزشکی جامع و مداوم داشته باشید. متخصصان پزشکی کلینیک ما مدیریت سلامت را بر اساس مرحله زندگی و سبک زندگی گربه شما اولویت بندی می کنند تا در اسرع وقت از نگرانی های سلامتی پیشگیری، شناسایی و مدیریت شود و هدف ما این است که حیوان خانگی شما را تا زمانی که ممکن است سالم و شاد نگه داریم و در خانه در کنار شما باشد.