تزریق واکسن سه گانه گربه
تزریق واکسن سه گانه گربه
ژانویه 29, 2023
دامپزشک حیوانات شمال تهران
دامپزشک حیوانات شمال تهران
ژانویه 29, 2023
نمایش همه
دامپزشک حیوانات

دامپزشک حیوانات

دامپزشک حیوانات

ما در کلینیک دامپزشکی خود با حضور دامپزشک حیوانات انواع کمک ها از جمله نیازهای پزشکی، تشخیصی، جراحی، سلامتی و مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه را برای حیوانات خانگی شما ارائه می دهیم تا آنها زندگی سالم و شادی داشته باشند. زیرا معاینات سلامتی سنگ بنای مراقبت های پیشگیرانه است و معاینات سالانه سلامتی توسط دامپزشک حیوانات به ما کمک می کند حیوان خانگی شما را سالم نگه داریم.

دامپزشک حیوانات ما توصیه های واکسن را بر اساس عوامل خطر فردی حیوان خانگی شما ارائه می دهد و ما استفاده از آن را برای مشکلات قلبی و کک ها در تمام طول سال توصیه می ‌کنیم. دامپزشک حیوانات کلینیک ما آزمایشات تشخیصی روتین را با بالا رفتن سن حیوان خانگی شما توصیه می کند تا ما را قادر به تشخیص زودهنگام بیماری ها و شرایط بهداشتی کند و این در زمانی است که بتوان آنها را به راحتی درمان کرد تا حیوان خانگی شما بتواند زندگی طولانی تر و سالم تری داشته باشد.

همچنین دامپزشک حیوانات ما عقیده دارد مراقبت از دندان بخش بسیار مهمی از سلامت کلی حیوان خانگی شما است. بیش از 85 درصد سگ‌ها و گربه‌های بالای چهار سال مبتلا به بیماری پریودنتال هستند که می‌تواند منجر به بسیاری از مشکلات پزشکی جدی شود. مراقبت‌های معمول دندان ‌پزشکی، از جمله تمیز کردن دندان‌ها، معاینه کامل دهان، و عکس‌برداری با اشعه ایکس کامل از دهان توسط دامپزشک حیوانات ما ، به سلامت دندان ‌ها و لثه‌ های حیوان خانگی شما کمک می ‌کند.

البته کلینیک ما انواع زیادی از جراحی های بافت نرم از جمله عقیم سازی ، برداشتن توده و جراحی های مثانه و روده را زیر نظر دامپزشک حیوانات انجام می دهد. ما همچنین با جراحان دارای گواهی که برای انجام جراحی های ارتوپدی و سایر روش های تخصصی به کلینیک ما می آیند کار می کنیم. دامپزشک حیوانات فشار خون، EKG و سطح اکسیژن حیوان در بیهوشی را کنترل می کند و علاوه بر نظارت مستمر توسط تکنسین دامپزشکی، مطمئن می شویم که در تمام مراحل حیوانات شما ایمن هستند.

کلینیک ما از یک آزمایشگاه مرجع برای ارائه نتایج به موقع و دقیق برای آزمایش های تشخیصی از جمله آزمایش خون، کشت و پاتولوژی استفاده می کند و علاوه بر این، آزمایشگاه داخلی ما با نظارت دامپزشک حیوانات مجهز به دستگاه‌های تشخیص مشکلات خون و ادرار برای مواقعی است که به نتایج سریع نیاز داریم. ما اشعه ایکس دیجیتال داریم که با دسترسی به رادیولوژیست ها و دامپزشک حیوانات، برای کمک به تفسیر اشعه ایکس در صورت نیاز کمک می خواهیم.

کلینیک دامپزشکی ما یک بیمارستان حیوانات با خدمات کامل است که به گربه ها و سگ ها در تهران و مناطق اطراف آن مراقبت های دامپزشکی کامل و خدمات جراحی با حضور دامپزشک حیوانات را ارائه می دهد و از مراقبت های پیشگیرانه و جراحی گرفته تا مراقبت های معمول دندانپزشکی و شبانه روزی با نظارت دامپزشک حیوانات، طیف متنوعی از خدمات ارائه شده ما می تواند تمام نیازهای روتین دامپزشکی گربه یا سگ شما را زیر یک سقف برآورده کند.

دامپزشک حیوانات کلینیک ما به حیوانات شما اهمیت می‌ دهد و با سال ها تجربه در ارائه خدمات دوستانه، دلسوزانه و مراقبت‌های دامپزشکی با کیفیت، شهرت پیدا کرده است. چه این اولین باری است که حیوان خانگی خود را به کلینیک ما می آورید یا بارها به اینجا آمده اید متوجه شده اید که ما در مراقبت از حیوان خانگی تلاش می کنیم و دامپزشک حیوانات ما با مهربانی و شفقت با حیوان خانگی شما رفتار خواهد کرد.

دامپزشک حیوانات ما اینجا حضور دارد تا به حیوان خانگی شما مراقبت های با کیفیتی را که شایسته آن است ارائه دهد و به آنها در دستیابی به سلامت مطلوب کمک کند. معاینات بالینی برای کمک به حیوان خانگی شما و حفظ سلامت بدنی طولانی مدت بسیار مهم است و در نتیجه واکسیناسیون منظم ، پیشگیری از انگل و تغذیه مناسب، کار مفیدی را برای حفظ سلامت حیوان خانگی شما انجام می دهد، اما این همه درمان حیوان نیست.

معاینات معمول توسط دامپزشک حیوانات، حتی زمانی که حیوان خانگی شما سالم به نظر می رسد، بزرگترین تضمین برای محافظت از سلامت عالی در حیوانات خانگی است و هنگامی که برای یک معاینه معمول گربه یا سگ در کلینیک حضور دارید، دامپزشک حیوانات می تواند در وهله اول از بروز مشکلات سلامتی جلوگیری کند، یا در صورت عدم موفقیت، آنها را زود هنگام که قابل درمان هستند، تشخیص دهد.

در کلینیک دامپزشکی ما، آزمایشات برای سلامتی حیوانات خانگی کامل و چندوجهی است و دامپزشک حیوانات، سگ یا گربه شما را معاینه فیزیکی کامل می کند تا تصویر کاملی از سلامت کلی او بدست آورد که در زیر برخی از عناصر موجود در هر چکاپ دامپزشکی که در کلینیک حیوانات خود انجام می دهیم آورده شده است.

البته دامپزشک حیوانات با بررسی رفتار عمومی و وضعیت فیزیکی حیوان خانگی شما می تواند سرنخ هایی از سلامت کلی آنها ارائه دهد و نحوه ایستادن و راه رفتن آنها، سطح هوشیاری آنها و اینکه آیا آنها وزن مناسبی نسبت به اندازه خود دارند، همه شاخص های مهم سلامت کلی هستند. همچنین در طول معاینه حیوان خانگی شما، دامپزشک حیوانات، پوست و کت سگ یا گربه شما را از نظر علائمی از مشکلات، از جمله چربی یا خشکی بیش از حد، توده ها، برآمدگی ها، شوره سر، یا ریزش یا ریزش غیر طبیعی مو بررسی می کند و چشم ها، گوش ها و بینی حیوان خانگی شما از نظر وجود ناهنجاری یا ترشح بررسی می شود.

دامپزشک حیوانات همچنین دهان را برای علائم مشکلات سلامت دهان مانند تجمع پلاک یا بیماری پریودنتال بررسی خواهد کرد. ضربان قلب و ریتم، نبض و فشار خون برای سلامت قلب حیوان خانگی شما بسیار مهم هستند و دامپزشک حیوانات اینها را آزمایش می کند تا مطمئن شود که طبیعی هستند و سپس ریه ها برای شواهدی مبنی بر تنفس غیر طبیعی مورد بررسی قرار می گیرند.

همچنین دامپزشک حیوانات غدد لنفاوی را از نظر درد یا تورم بررسی می کند و همچنین شکم را بررسی کرده تا مطمئن شود روده‌ها، کلیه‌ها، مثانه، طحال، کبد و معده همگی طبیعی هستند و حیوان خانگی شما هیچ نشانه‌ای از ناراحتی را نشان نمی‌ دهد. در پایان معاینه روتین سلامتی حیوان خانگی شما، دامپزشک حیوانات شما زمانی را اختصاص می دهد تا در مورد نگرانی هایی که ممکن است در مورد سلامت کلی حیوان خانگی شما داشته باشد صحبت کند و در مورد نیازهای غذایی سگ یا گربه با شما صحبت کند و آزمایشات سلامتی حیوانات خانگی توضیح داده می شود. زیرا توله سگ ها و بچه گربه ها در چند هفته اول زندگی خود به مراقبت های پزشکی مناسب نیاز دارند تا شروعی سالم داشته باشند.

دامپزشک حیوانات کلینیک ما بهترین مشاور شما در معاینه فیزیکی کامل، ایمن سازی مناسب و داروهای کرم زدایی است و ما همچنین برای انگل های روده ای آزمایش خواهیم کرد و آموزش هایی برای کمک به مراقبت از جدیدترین عضو خانواده به شما ارائه می شود.

لطفاً هرگز در تماس با دامپزشک حیوانات خانگی کلینیک ما، در مورد هر گونه سؤال یا نگرانی در مورد مراقبت از حیوان خانگی جدید خود، چه در قرار ملاقات و چه پس از بازدید، تردید نکنید. زیرا هنگامی که معاینه توله سگ یا بچه گربه شما کامل شد، لازم است شما به صورت دوره ای برای واکسن تقویتی مورد نیاز او، مراجعه کنید و همچنین با پیشرفت‌های اخیر در دانش و مراقبت‌های دامپزشکی، و همچنین درمان‌های جدیدتر و تغذیه بهتر، حیوانات خانگی بهتر و بیشتر از همیشه عمر می ‌کنند.