کلینیک دامپزشکی
کلینیک دامپزشکی شمال تهران
ژوئن 28, 2020
واکسیناسیون آبزیان
واکسیناسیون آبزیان
ژوئن 28, 2020
نمایش همه
واکسیناسیون حیوانات

واکسیناسیون حیوانات

واکسیناسیون حیوانات

واکسیناسیون حیوانات اهلی اقدامی ضروری است که باعث افزایش سلامت و عمر آنان می‌شود. واکسیناسیون حیوانات خانگی همانند تمامی موجودات زنده و انسان‌ها نیاز به رعایت اصول بهداشتی دارند. ازاین‌رو، نیاز است تا صاحبان آن‌ها، حیوانات خانگی خود را به صورت دوره‌ای نزد دامپزشکان و متخصصان برده تا مورد معاینه قرار گیرند و در صورت نیاز واکسیناسیون‌های گوناگون روی آنان انجام شود.

حیوانات خانگی انواع گوناگونی دارند، به همین‌دلیل، واکسیناسیون‌ها منحصر به نژادهای گوناگون بوده و هر یک دارای انواع گوناگونی می‌باشد. واکسیناسیون حیوانات به طور طبیعی فرآیند حفاظتی حیوانات است که دارای معایب و مزایای گوناگونی می‌باشد و در عین حال باید روی حیوانات انجام شود. واکسیناسیون حیوانات اهلی، نه تنها باعث پیشگیری از مبتلا شدن به انواع بیماری‌ها و حفظ سلامت این موجودات خواهد شد. واکسیناسیون حیواناتی همانند سگ و گربه نیازمند انجام واکسیناسیون تخصصی می‌باشند.

واکسیناسیون انواع حیوانات خانگی و مزرعه در اسرع وقت توسط پرسنل مرکز واکسیناسیون دامپزشکی مجاز در اسرع وقت با کیفیت بالا و قیمت واکسیناسیون حیوانات مناسب شامل سگ گربه پرنده طیور و آبزیان